Ozonoterapia


Ozonoterapia w IMC stosowana jest w postaci autohemotransfuzji, wlewu dożylnego soli ozonowanej lub zewnętrznie na zmienione chorobowo miejsca. Zobacz jak wykonujemy ten zabieg metodą autohemotransfuzji oraz poznaj w jakich przypadkach stosujemy ozonoterapię. 


 

W Integrative Medical Center oferujemy integracyjne konsultacje i indywidualne programy leczenia niezależnie od płci, wieku i jednostki chorobowej. W swojej praktyce korzystamy z różnorodnych narzędzi i stale aktualizowanej wiedzy.  Ozonoterapia jest jedna z metod, którą wykorzystujemy m.in. w przypadku leczenia reumatyzmu, SARS, chorób nowotworowych, chorób układu krążenia, wirusowych i bakteryjnych infekcji oraz chorób przewlekłych.

Jeśli zainteresował Cię ten materiał przejdź do Bazy Wiedzy IMC lub przeczytaj więcej o ozonoterapii. Aby skorzystać z zabiegu należy umówić się na konsultacje lekarską. W tym celu prosimy o utworzenie konta na stronie IMC-Online, a w kolejnym kroku zapraszamy do kontaktu z recepcją i umówienie dogodnego terminu wizyty.

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!