Ajurwedyjski program odnowy


Ajurwedyjski program odnowy to intensywny program oczyszczająco-regenerujący. Program składa się z masaży olejami (snehanam) i innych zabiegów oraz wypacania (swedanam), uzupełnionych odpowiednią dietą. Masaże specjalnymi leczniczymi olejami z dodatkiem ziół pomagają przesunąć zanieczyszczenia w kierunku przewodu pokarmowego, a także dzięki oddziaływaniu na powierzchniowe i głębokie tkanki, umożliwiają oczyszczanie przez skórę. Proces ten jest skutecznie przyspieszany i intensyfikowany poprzez wypacanie (swedana), uzyskiwane dzięki kąpieli parowej, aplikowanej bezpośrednio po masażu.


Dla kogo:

1. Dla osób chcących wzmocnić system odpornościowy i odzyskać lub uregulować ogólną równowagę zdrowotną
2. Dla osób przepracowanych, przemęczonych i zestresowanych
3. Dla osób chcących przygotować swoje ciało do poczęcia.


Co zawiera program :

1. Konsultacja lekarska kwalifikująca do zabiegów.
2. Konsultacja u specjalisty Ayurwedy, który dobiera zabiegi indywidualnie w liczbie 2-3 dziennie (Abhayanga, Shirodhara, Kshiradhara, Nasyam, Kizhi, Pada Abhyanga).
3. Zakwaterowanie w hotelu IMC, w pokojach dwuosobowych. Przytulne i ciche wnętrza zachęcają do zatrzymania się i wyciszenia od codziennego pośpiechu. Dostępne są pokoje jednoosobowe za dopłatą w wysokości 100 zł za dzień; pokój jednoosobowy należy zgłosić podczas rezerwacji miejsca.
4. Pełne wyżywienie ze specjalnie dedykowaną dietą (śniadanie, obiad, kolacja) i napojami, w tym herbaty ziołowe, napary, soki, napoje  detoksykacyjne.
5. Opieka lekarza i pielęgniarek na miejscu.


Cena programu i informacje dodatkowe:

1. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości przeprowadzanych zabiegów.

2. Do programu Ayurwedyjski Program Odnowy można się zgłosić w dowolnym terminie. Panchakarma Detox jest realizowany w dowolnie wybranym terminie przez pacjenta (od poniedziałku do soboty). Opcje trwania programu: 3 lub 5 dni.

3. Wpłat za program (po ustaleniu szczegółów programu) należy dokonywać na konto Kliniki Zdrowia, Bank BZWBK 56 1090 2398 0000 0001 3052 3908, Klinika zdrowia Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie ul. Strzelińska 41

4. Zapis jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Pobierz PDF

Szybki kontakt
+
Wyślij!