Noclegi


Pokoje w Klinice IMC

Hotele, nawet te najlepsze, nie oferują kompleksowego wsparcia w procesie zdrowienia. I słusznie, bo w większości nie zostały stworzone do takiego celu. W Klinice IMC natomiast drobiazgowo zadbaliśmy o wszystkie elementy ważne w przyspieszeniu procesu zdrowienia.

Detale i nastrój

Przyjazne i wyciszone miejsce, w którym sam wystrój  zachęca do tego, by zatrzymać się w pędzie, który niejednokrotnie jest główną przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych. Piękne obrazy z inspirującymi cytatami wzbudzają refleksję i zachęcają do skupienie uwagi na sobie, na tym co jest najbardziej wartościowe w naszym życiu. Z głośników sączy się spokojna  harmonijna muzyka, dostosowana częstotliwością do uspokojenia układu nerwowego oraz pobudzania sił witalnych organizmu, a w całym obiekcie unosi się przyjemny zapach olejków eterycznych dopasowanych do pory roku.

Szczególną uwagę zwracają piękne pomarańczowe szklane rzeźby, imitujące ciepło wschodu i zachodu słońca. Klimat  hotelu sprzyja by ciało mogło wykorzystać impuls z zewnątrz (w postaci konsultacji, zabiegów, terapii, inspirujących myśli i rozmowy) do przywrócenia równowagi w ciele, umyśle i duchu.

Całościowe zadbanie o pacjenta

Zaplanowany został cały dzień osoby przebywającej w  hotelu w Klinice. Dzień rozpoczyna się od porannego napoju detoksykującego, a kończy się mieszanką ziołową na nerki. Śniadanie, obiad i kolacja są przygotowywane na miejscu, z ekologicznych świeżych produktów, własnych przypraw i wg przepisów, które wspierają pacjentów w procesie zdrowienia (czytaj więcej ->). W pokojach można napić się zdrowej wody Potencjałki AOx  oraz zakosztować świeżych polskich jabłek; ręce i ciało myje się ekologicznymi, probiotycznymi mydłami.

Goście hotelowi mogą w cenie pobytu korzystać z zajęć dodatkowych . Dla gości przygotowana jest również dedykowana biblioteka z pozycjami książkowymi, osobiście dobieranymi przez dr Preeti Agrawal. Na ogrodzie dostępne do użytku są dwie ścieżki – sensoryczna ścieżka zdrowia oraz ścieżka refleksyjna. A wieczorem, po wszystkich zajęciach, miejsce telewizji zajmują tradycyjne rozmowy i wspólnota pacjentów.

Klinika IMC dysponuje 10 pokojami dla pacjentów i osób towarzyszących :

• 21-25 m2 powierzchni
• Dwa łóżka pojedyncze
• Prysznic
• Suszarka do włosów
• Klimatyzacja
• Sejf
• Bezpłatne Wi-Fi
• Pokoje dla osób niepalących
• Maksymalnie 2 osoby dorosłe w pokoju

Zasady rezerwacji pobytu

 

Galeria obiektu

Szybki kontakt
+
Wyślij!