Detox & Rejuvenation Retreat


4 programy Wellnes w IMC

Proponujemy 4 programy Wellness pielęgnujące zdrowie i uruchamiające procesy samoleczenia, mające długofalowe działanie oraz efekty.


Opis programów dostępnych w IMC
Detox & Rejuvenation Retreat

 Jest to holistyczny, leczniczy i regeneracyjny program, który ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym, złogów powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem, a pracą.

Ajurvedic Rejuvenation Retreat

Nasz autorski program opiera się na tradycyjnej idei okresowego zwrócenia uwagi na harmonizowanie organizmu, by funkcjonował prawidłowo. Program jest czasem skupienia na sobie, odkrywania potencjału własnego ciała i umysłu, doświadczania źródeł spokoju i siły wewnętrznej.

Detoks medyczny z hipertermią

Detoks medyczny to kompleksowy program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak bolerioza, alergie, RZS, SM oraz dla pacjentów onkologicznych. Hipertermia skutecznie usuwa zalegające złogi i szkodliwe substancje, wpływając korzystanie na układ krążenia, limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.

Ajurwedyjski program odnowy

Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem, choroba zaś oznacza jej zakłócenie. Jedną z praktyk ajurwedyjskich wspomagających leczenie są masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziałowują również na umysł i duszę.


Terminy najbliższych programów
Nazwa programu IMC
Termin
Detox & Rejuvenation Retreat
26-30 Sierpnia
16-21 Września
14-19 Października
Ajurvedic Rejuvenation Retreat
22-26 Lipca
19-24 Sierpnia
23-27 Września
21-25 Października
18-23 Listopada
25-29 Listopada
Detoks medyczny z hipertermią – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami
Ajurwedyjski program odnowy – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami

FreshMail.pl