Programy wellness


Programy Wellness

W klinice Integrative Medical Center

Proponujemy 5 programów Wellness pielęgnujących zdrowie i uruchamiających procesy samoleczenia, mające długofalowe działanie oraz efekty.

Rejuvenation & DetoksAjurwedyjski program odnowyDetoks medyczny z hipertermiąJak oswoić stresJoga Wellness
Jest to intensywny program leczniczy i regeneracyjny, który ma na celu usunięcie zalegających złogów powstających m.in. na skutek nieregularnego odżywiania, intensywnego trybu życia czy stresującej pracy. Program dedykowany które chcą pielęgnować zdrowie i chronić się przed chorobami cywilizacyjnymi.
Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem, choroba zaś oznacza jej zakłócenie. Jedną z praktyk ajurwedyjskich wspomagających leczenie są masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziałowują również na umysł i duszę. Zalecany osobom zestresowanym, zmęczonym, zmagającym się z brakiem odporności. Detoks medyczny to kompleksowy program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak bolerioza, alergie, RZS, SM oraz dla pacjentów onkologicznych. Hipertermia skutecznie usuwa zalegające złogi i szkodliwe substancje, wpływając korzystanie na układ krążenia, limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.
Podstawowym założeniem programu jest nauka jak skutecznie radzić sobie ze stresem związanym z chorobą i z codziennym życiem. Nieskuteczne wzorce mogą świadomie zastąpić postawą nastawioną na budowanie i wzmacnianie zasobów energetycznych w oparciu o nowo zdobyte, praktyczne umiejętności.Jest to bardzo subtelny proces zmiany energii w ciele, który z kolei wyrównuje nierówności fizyczne i psychiczne. Joga jest nauką której filozofia opiera się na całościowym zadbaniu o ciało na wszystkich poziomach. Program dostosowany jest  dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia obejmują medytacje, masaże, jogę oraz dietę.

 

TERMINY
Rejuvenation & DetoksMaj 21-25

Czerwiec  18-22

Możliwość przyjazdu na 3-5 dni

 

Ajurwedyjski program odnowy

 

Program całoroczny

 

dowolny termin przyjazdu

 

Detoks medyczny z hipertermią

 

Program całoroczny

 

dowolny termin przyjazdu

 

Jak oswoić stres

 

Maj 11-12

 

Joga Wellness

 

Lipiec 23-27

 

 

 

 

Programy wellness
Oceń ten artykuł