Detox & Rejuvenation Retreat

Grupowy program ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym złogów, powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem a pracą. Podczas programu stosujemy dietę warzywno-ziołowo-owocową oraz szeroki wachlarz zajęć pomagających odnaleźć balans w relacjach, emocjach, pracy i zdrowiu.

Life Balancing Retreat

Nasz autorski program opiera się na sztuce życia według Ayurvedy, która postrzega człowieka jako całość: jego ciało, umysł, emocje oraz relacje z samym sobą i z otoczeniem. W tym podejściu tłumaczymy, że nasze wybory dotyczące codziennego życia mają konsekwencje dla naszego zdrowia i jakości życia. Program opiera się na tradycyjnej idei okresowego zwrócenia uwagi na harmonizowanie organizmu, aby funkcjonował prawidłowo. Ta idea ma zapewnić ochronę przed poważnymi chrobami i napełnić nas energia.

Detoks medyczny z hipertermią

Detoks medyczny to kompleksowy indywidualny program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak borelioza, RZS, alergie oraz dla pacjentów onkologicznych. Program obejmuje hipertermię całego ciała, kroplówki detoksykujące,  zbilansowaną dietę oraz  masaże  i terapie wspomagające proces oczyszczenia oraz pobudzające procesy samoleczenia.limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.

Ajurwedyjski program odnowy

Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem. Program realizowany indywidualnie, zawierający praktyki ajurwedyjskie jak masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziaływują również na umysł i duszę. Program zawiera również praktykę jogi, zbalansowaną dietę, naukę świadomego oddychania.

Terminy najbliższych programów


Detox & Rejuvenation Retreat
2020
23-28 marca| 20-25 kwietnia
18-23 maja| 29 czerwca-3 lipca
20-24 lipca| 17-21 sierpnia
21-26 września| 19-24 października
16-21 listopada

Life Balancing Retreat
2020
24-29 lutego| 30 marca-4 kwietnia
25-30 maja| 15-20 czerwca
24-29 sierpnia| 28 września-3 października
12-17 października| 23-28 listopada

Opinie uczestników


Nie myśl, działaj

5,0 rating
3 października 2019

Przez lata uczestniczyłem w różnych wykładach, seminariach, warsztatach. Posiadam ogrom wiedzy na temat różnych technik relaksacji, medytacji i innych. Ale dopiero po programie Detox & Rejuvenation zrozumiałem, że zmiany zawsze zaczynają się od czynów, nabrałem pewności i wiem co mogę wybrać dla siebie z już zdobytej wiedzy.

Maciej

O akceptacji siebie

5,0 rating
3 października 2019

Najcenniejszym darem jaki wynoszę z programu Detox & Rejuvenation jest zrozumienie, że powrót do zdrowia i balansu zaczyna się od akceptacji swojego ciała, siebie. A w zamian ciało odda nam spokój i dobre samopoczucie

Magdalena

O nowych doświadczeniach

5,0 rating
25 lipca 2019

Bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć wiele technik wspierających relaksowanie. Mam problemy ze snem i myślę że to mi pomoże zasypiać i się wyciszać. To jest najważniejsza dla mnie sprawa. Poza tym dowiedziałam się tu wiele rzeczy które będę chciała wprowadzić w życie. Wstanę wcześniej, pomedytuję i to mi da dobry start w każdy dzień.Bardzo dziękuję za możliwość zobaczenia jak inaczej podejść do życia, do relaksu. Wszystkiego co tu doświadczyłam nie dam rady wprowadzić, ale wybrałam dla siebie praktyki które do mnie pasują.

Beata

O przemianie

5,0 rating
2 kwietnia 2019

Moją chorobę traktuję jak błogosławieństwo, które otworzyło mi oczy na świat i na siebie. Pobyt w klinice to z jednej strony dla mnie szkoła życia i z drugiej efektywnie spędzony czas w harmonii.

Ania

Relacje z poprzednich programów


9.7
średnia ocena uczestników
22
zakończonych programów
300
osób uczęszczających
1000+
prowadzonych zabiegów