Programy wellness


5 programów Wellnes w IMC

Proponujemy 5 programów Wellness pielęgnujących zdrowie i uruchamiających procesy samoleczenia, mające długofalowe działanie oraz efekty.

Terminy najbliższych programów
Nazwa programu IMC
Termin
Rejuvation & Detoks
Czerwiec 18-22, Sierpień 27-31, Wrzesień 17-22, Październik 15-20
Ajurwedyjski detoks & Rejuvenation
Lipiec 23-27
Detoks medyczny z hipertermią – dowolny termin przyjazdu
Listopad 19-23
Ajurwedyjski program odnowy – dowolny termin przyjazdu
Program całoroczny
Jak oswoić stres
PBrak nadchodzących terminów

Opis programów dostępnych w IMC
Rejuvenation & Detoks

 Jest to  holistyczny, leczniczy i regeneracyjny program, który ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym, złogów powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem, a pracą.


Ajurwedyjski program odnowy

Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem, choroba zaś oznacza jej zakłócenie. Jedną z praktyk ajurwedyjskich wspomagających leczenie są masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziałowują również na umysł i duszę. Zalecany osobom zestresowanym, zmęczonym, zmagającym się z brakiem odporności.

Oprócz terapii komplementarnych teraz możemy zaopiekować się Tobą w każdym aspekcie życia.


Detoks medyczny z hipertermią

Detoks medyczny to kompleksowy program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak bolerioza, alergie, RZS, SM oraz dla pacjentów onkologicznych. Hipertermia skutecznie usuwa zalegające złogi i szkodliwe substancje, wpływając korzystanie na układ krążenia, limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.


Jak oswoić stres

Podstawowym założeniem programu jest nauka jak skutecznie radzić sobie ze stresem związanym z chorobą i z codziennym życiem. Nieskuteczne wzorce mogą świadomie zastąpić postawą nastawioną na budowanie i wzmacnianie zasobów energetycznych w oparciu o nowo zdobyte, praktyczne umiejętności.


Ajurwedyjski Detoks&Rejuvenation

Jest to bardzo subtelny proces zmiany energii w ciele, który z kolei wyrównuje nierówności fizyczne i psychiczne. Joga jest nauką której filozofia opiera się na całościowym zadbaniu o ciało na wszystkich poziomach. Program dostosowany jest  dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia obejmują medytacje, masaże, jogę oraz dietę.

Programy wellness
5 (100%) 3 głosów

FreshMail.pl