Detox & Rejuvenation Retreat


4 programy Wellnes w IMC

Proponujemy 4 programy Wellness pielęgnujących zdrowie i uruchamiających procesy samoleczenia, mające długofalowe działanie oraz efekty.

Terminy najbliższych programów
Nazwa programu IMC
Termin
Detox & Rejuvenation Retreat
2019 r. 25-31 Marca, 20-26 maja, 10-15 czerwca, 16-22 września, 14-20 Czerwca
Ajurvedic Rejuvenation Retreat
1-5 Kwietnia, 8-12 kwietnia, 27-31 Maja, 22-27 Lipca, 19-24 Sierpnia, 23-27 Września, 21-25 Października, 18-23 Listopada
Detoks medyczny z hipertermią – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami
Ajurwedyjski program odnowy – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami

Opis programów dostępnych w IMC
Detox & Rejuvenation Retreat

Jest to holistyczny, leczniczy i regeneracyjny program, który ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym, złogów powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem, a pracą.


Ajurvedic Rejuvenation Retreat

Nasz autorski program opiera się na tradycyjnej idei okresowego zwrócenia uwagi na harmonizowanie organizmu, by funkcjonował prawidłowo. Ta idea ma zapewnić ochronę przed poważnymi chorobami i napełnić nas energią. Program „Rejuvenation & Ajurwedyjski Detox” jest czasem skupienia na sobie, odkrywania potencjału własnego ciała i umysłu, doświadczania źródeł spokoju i siły wewnętrznej. Zrównoważane posiłki, masaże (Abhyanga), pranayamy ( techniki świadomego oddech), joga oraz medytacja są narzędziami, które uruchamiają procesy samoleczenia i samo uzdrawiania .To doskonała profilaktyka i wielu przypadkach również terapia chorób przewlekłych szczególnie cywilizacyjnych.


Detoks medyczny z hipertermią

Detoks medyczny to kompleksowy program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak bolerioza, alergie, RZS, SM oraz dla pacjentów onkologicznych. Hipertermia skutecznie usuwa zalegające złogi i szkodliwe substancje, wpływając korzystanie na układ krążenia, limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.


Ajurwedyjski program odnowy

Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem, choroba zaś oznacza jej zakłócenie. Jedną z praktyk ajurwedyjskich wspomagających leczenie są masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziałowują również na umysł i duszę. Zalecany osobom zestresowanym, zmęczonym, zmagającym się z brakiem odporności.


FreshMail.pl