Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Medycyna integracyjna

Nowe spojrzenie na zdrowie

 

Drodzy Przyjaciele!

Czas na zmiany… Strona www.preetigin.pl jest teraz częścią strony IMC, gdyż od 2014 roku tu prowadzę swoją praktykę lekarską.

Na samym początku swojej praktyki lekarskiej zauważyłam, że leczenie wyłącznie na poziomie fizycznym usuwa jedynie zewnętrzne symptomy choroby i pacjenci na nowo wracają z tym samym problemem. Choroba jest wynikiem długich i złożonych procesów (szczególnie przewlekłe, nawracające choroby, choroby autoimmunologiczne i choroby onkologiczne), a więc chwilowe stłumienie symptomów (środki przeciwzapalne, przeciwbólowe, antybiotyki, sterydy i operacje) nie rozwiązuje problemu u źródła. Troska o fizyczność nie wystarczy, potrzebne jest poznanie pacjenta i głębszych przyczyn jego choroby, nie tylko nazwanie jednostki chorobowej. Poszczególne sfery życia (praca, relacje, odżywianie, tryb życia, przeszłość itd.) stanowią niepodzielną i unikatową całość, i mają ogromny wpływ na początki choroby, jej przebieg, jak również powodzenie w leczeniu. W takim duchu praktykowana medycyna jest medycyną integracyjną i owocem tej praktyki oraz doświadczenia jest nowy ośrodek Integrative Medical Center gdzie prowadzę swoją praktykę lekarską – konsultacje i leczenie integracyjne z całym zespołem.Konsultacje

  • Konsultacje integracyjne prowadzi dr Preeti Agrawal, w trakcie których po bardzo obszernym wywiadzie (również uzupełnianym on-line) jest ustalany zindywidualizowany program leczenia. Terapie wybierane są spośród metod konwencjonalnych i komplementarnych. Rejestracja na konsultacje integracyjne odbywa się drogą internetową za pomocą systemu rejestracji. Prosimy o założenie konta (elektronicznej karty pacjentki) i/lub zalogowanie się na swoje konto. Po założeniu i zalogowaniu się na swoje konto można wybrać dzień i godzinę wizyty integracyjnej z kalendarza oraz zapisać się na wybrany termin klikając przycisk "Zapisz na wizytę". Cennik >>
  • Inni specjaliści. Pacjenci mogą korzystać z usług specjalistów medycznych – chirurga, pediatry, endokrynologa oraz wszystkich terapii dostępnych w ofercie IMC. Osoby wymagające operacji lub zabiegów chirurgicznych oraz konsultacji onkologicznych (kwalifikacja do onkotermii) zgłaszają się do prof. Anila Kumara Agrawala.
  • Konsultacje w zakresie niepłodności par. Rejestracja na konsultacje w zakresie niepłodności odbywa się drogą internetową za pomocą systemu rejestracji. Prosimy o założenie kont (elektronicznej karty odrębnie dla pana i pani) i/lub zalogowanie się na konto. Po założeniu i zalogowaniu się na swoje konto można wybrać dzień i godzinę wizyty z kalendarza oraz zapisać się na wybrany termin klikając przycisk "Zapisz na wizytę". Cennik >>
  • Konsultacje ginekologiczneRejestracja do gabinetu odbywa się drogą internetową za pomocą systemu rejestracji. Prosimy o założenie konta (elektronicznej karty pacjentki) i/lub zalogowanie się na swoje konto. Po założeniu i zalogowaniu się na swoje konto można wybrać dzień i godzinę wizyty z kalendarza oraz zapisać się na wybrany termin klikając przycisk "Zapisz na wizytę". Cennik >>

  • Konsultacje on-line. Pacjentom, którzy z powodu odległości lub stanu fizycznego nie mogą przyjechać osobiście na konsultacje, proponujemy konsultacje telefoniczne lub on-line z wykorzystaniem Skype. 

    Prosimy o wysłanie e-mail na adres drpreeti@imc.wroc.pl, zalogowanie się do systemu i wypełnienie e-ankiety, a następnie o telefon (609 539 201 lub stacjonarny 71 330 65 29) w celu umówienia terminu konsultacji. Prosimy o przelew na wyżej wskazane konto. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, numer karty, e-konsultacja. Po wykonaniu przelewu prosimy zalogować się na swoje konto w systemie i wysłać wiadomość (zakładka "Wiadomości"). Prosimy o skany wyników badań, jeśli jest taka potrzeba.

    Koszt e-konsultacji: 200 zł

  • Udział w warsztatach przygotowujących do porodu i świadomego macierzyństwa. Aktualny plan warsztatów >>

 

Rozliczenie ww. świadczeń (z wyjątkiem innych specjalistów) odbywa się przelewem na konto:

Klinika Dr Preeti Agrawal

drpreeti@imc.wroc.pl 

ul. Dębowa 31 55-010 Żerniki Wrocławskie

Bank BPH 95 1060 0076 0000 3380 0001 5552

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, numer karty, rodzaj świadczenia (gabinet, konsultacje integracyjne, konsultacje niepłodności, warsztat).