Programy Wellness


4 programy Wellnes w IMC

Proponujemy 4 programy Wellness pielęgnujących zdrowie i uruchamiających procesy samoleczenia, mające długofalowe działanie oraz efekty.

Terminy najbliższych programów
Nazwa programu IMC
Termin
Rejuvation & Detoks
2018 r: Sierpień 27-31, Wrzesień 17-21 2019 r: Kwiecień, Maj 20-25, Czerwiec 10-15
Ajurwedyjski detoks & Rejuvenation
2018 r: Październik 15-19, Listopad 19-23 2019 r: Marzec 25.03-5.04, Lipiec, sierpień
Detoks medyczny z hipertermią – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami
Ajurwedyjski program odnowy – dowolny termin przyjazdu
Program indywidualny, realizujemy zgodnie z zaleceniami

Opis programów dostępnych w IMC
Rejuvenation & Detoks

 Jest to holistyczny, leczniczy i regeneracyjny program, który ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym, złogów powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem, a pracą.


Ajurwedyjski Detoks&Rejuvenation

Nasz autorski program opiera się na tradycyjnej idei okresowego zwrócenia uwagi na harmonizowanie organizmu, by funkcjonował prawidłowo. Ta idea ma zapewnić ochronę przed poważnymi chorobami i napełnić nas energią. Program „Ayurwedyjski Detox & Rejuvenation” jest czasem skupienia na sobie, odkrywania potencjału własnego ciała i umysłu, doświadczania źródeł spokoju i siły wewnętrznej. Zrównoważane posiłki, masaże (Abhyanga), pranayamy ( techniki świadomego oddech), joga oraz medytacja są narzędziami, które uruchamiają procesy samoleczenia i samo uzdrawiania .To doskonała profilaktyka i wielu przypadkach również terapia chorób przewlekłych szczególnie cywilizacyjnych.


Detoks medyczny z hipertermią

Detoks medyczny to kompleksowy program, zalecany osobom z chorobami przewlekłymi jak bolerioza, alergie, RZS, SM oraz dla pacjentów onkologicznych. Hipertermia skutecznie usuwa zalegające złogi i szkodliwe substancje, wpływając korzystanie na układ krążenia, limfatyczny nerwowy czy mięśniowy.


Ajurwedyjski program odnowy

Według ajurwedy zdrowie to stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem, choroba zaś oznacza jej zakłócenie. Jedną z praktyk ajurwedyjskich wspomagających leczenie są masaże, które poprzez fizyczną stymulację ciała oddziałowują również na umysł i duszę. Zalecany osobom zestresowanym, zmęczonym, zmagającym się z brakiem odporności.Oprócz terapii komplementarnych teraz możemy zaopiekować się Tobą w każdym aspekcie życia.