Masaż Lomi Lomi


Masaż Lomi Lomi Nui to prastara, hawajska, świątynna technika pracy z ciałem, która postrzega człowieka jako unikalne połączenie ciała, emocji i ducha. W dawnych czasach rdzenni mieszkańcy Hawajów wykonywali go w świątyniach dla władców i wodzów. Jego celem było rozpuszczenie napięć w ciele oraz naenergetyzowanie ich aby osoby odpowiedzialne za kraj mogły skontaktować się ze swoją najglębszą intuicją tak aby ich decyzje były najlepsze dla ludzkości.


Lomi Lomi Nui to niezwykle kojący, otulający i płynny dotyk, jednocześnie poruszający głębokie partie mięśni. Masaż jest w dużej części wykonywany przedramionami, stąd niezwykłe wrażenie otulenia niczym w ramionach czułych rodziców. Poprzez masaż tkanki mięśniowej i stawów następuje stopniowe uwalnianie napięć i blokad, ciało się rozluźnia i relaksuje, następuje przepływ energii, poprawia się krążenie, stabilizuje układ nerwowy. Następuje także rozluźnienie psychiczne i emocjonalne, powraca równowaga wewnętrzna, radość, lekkość, decyzyjność, apetyt na życie. W stanie tak głębokiego rozluźnienia, ukojenia i uszanowania ciała i ducha możemy spotkać się z naszym Ja. Ten stan pomaga spotkać się z naszymi emocjami i nazwać je, rozpoznać nasze prawdziwe potrzeby na tu i teraz, mobilizuje siły witalne i psychiczne aby je realizować. Na poziomie cielesnym organizm odbudowuje swoje naturalne mechanizmy regeneracyjne aby mógł funkcjonować w swoim potencjale i zdrowiu.
Do masażu stosowany jest ciepły olej ryżowy z dodatkiem olejków relaksujących. Masaż odbywa się przy świecach i zapachu kadzideł w intymnej, przytulnej przestrzeni, przy relaksacyjnej muzyce.


Prowadzący: Joanna Rybacka – kliknij i zobacz profil lekarza


Cennik Rezerwacja przez recepcję Rezerwacja on-line


Szybki kontakt
+
Wyślij!