Masaż relaksacyjny


masaż relaksacyjnyMasaż relaksacyjny równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne i łagodne, a ich zadaniem jest uspokoić duszę oraz ciało.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a później całkowite zniesienie, napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Terapia masażami poprawia ogólny stan zdrowia odbiorcy i korzystnie wpływa na jego poczucie dobrostanu. Generalnie ludzie korzystają z masażu dla osiągnięcia ogólnego rozluźnienia i polepszenia samopoczucia albo po to, by zająć się konkretną dolegliwością, taką jak ból lub ograniczony zakres ruchu. Wyniki badań wskazują, że zabiegi masażu mogą przyczyniać się do osiągnięcia obu tych celów.

Wśród niektórych ogólnych zalet terapii masażami można wymienić:

  • Rozluźnienie fizyczne
  • Poprawę krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywiania komórek i usprawnia proces wydalania odpadów
  • Rozluźnienie napięcia mięśniowego (przykurczy) i ulgę w bólu
  • Rozluźnienie nacisku na nerwy (zespół cieśni nadgarstka, rwa kulszowa)
  • Poprawę elastyczności i zwiększenie zakresu ruchu
  • Przypływ energii i witalności

Prowadzenie

Rafał Banasiak Godziny przyjęć: poniedziałki 16.00-19.00, czwartki 16.00-19.00, sobota 9.00-13.00 – kliknij i zobacz profil terapeuty

Tomasz Wolak Godziny przyjęć: poniedziałki 11.00-16.00; wtorki 9.00-17.00, środy 9.00-17.00 – kliknij i zobacz profil terapeuty


Cennik   Rezerwacja przez recepcję   Rezerwacja on-line


Szybki kontakt
+
Wyślij!