Majowe warsztaty


Majowy rozkład jazdy wygląda bardzo obiecująco. W nadchodzącym miesiącu startują dwa programu Wellness- 11 do 12 maja będziemy uczyć się jak oswajać stres, z kolei 21 maja zaczynami trzeci już turnus detoksu.

Poniżej szczegółowa rozpiska:

Jak oswoić stres

11-12 maja 

Rejuvenation&Detoks

21-25 maja

Ja i moja choroba

22 maja 16.00-18.30

Te zajęcia to swoisty kurs świadomości i „obsługi” swojego ciała, oparty na rozwijaniu ośmiu kluczowych dla odnawiania energii kompetencji: odreagowania, oddychania, oparcia w sobie, obecności, odmawiania i odpuszczania, odżywiania, odpoczynku i opiekowania się sobą.

Koszt: 850 zł (nocleg, wyżywienie, warsztaty)

Program, który proponujemy w klinice to droga do lepszego samopoczucia i poprawy metabolizmu. Obejmuje tygodniowy pobyt w klinice wraz z dietą warzywno-owocową, która jest jednym z elementów Rejuvenation jednak  przede wszystkim  jest to bogaty harmonogram warsztatów, dzięki którym po powrocie do codzienności z łatwością  wdrożymy te praktyki.

Koszt: 1500 zł (nocleg, wyżywienie, warsztaty)

Podczas warsztatu poznasz propozycje ćwiczeń i medytacji dzięki, którym  określisz swoją relację ze zdrowiem i chorobą. Doświadczysz, co warto zrobić, by pójść w Życiu w kierunku Zdrowia.

Koszt :100 zł

Zapisy

Zapisy

Zapisy

Ajurwedyjski masaż głowy i ramion

23 maja 15.30-17.00

Automasaż jako skuteczna forma profilaktyki

24 maja 11.45-13.15

Ja i moje relacje i emocje

24 maja 14.30-166.00

Masaż głowy i ramion poprawia krążenie krwi, pomaga przy bezsenności, stresie, bólach głowy i barków, a także zmęczeniu oczu; wzmacnia włosy i skórę głowy, odświeża. Polecany osobom pracującym dużo przed komputerem, cierpiącym na częste skurcze ramion, ból uszu.

Koszt :100 zł

Automasaż jest doskonałą metodą, którą można wykorzystać zarówno na utrzymywanie, jak i na odzyskiwanie zdrowia. Intuicyjnie wykorzystujemy pozytywne działanie automasażu dotykając, głaszcząc, opukując te miejsca na ciele, które aktualnie sprawiają problemy. Świadome wykorzystanie mocy własnych dłoni (poprzez dłonie przechodzi kanał serca, które niesie w sobie moc pozytywnych transformacji przestrzeni).

Koszt :100 zł

Zachowanie  zasad  Równowagi Życiowej  decyduje o właściwej efektywności, zadowoleniu z siebie i otaczającego nas świata. Dodatkowo refleksyjność w tej dziedzinie przekłada się  na lepsze funkcjonowanie we wszystkich możliwych sferach własnego życia – przede wszystkim zdrowiu i relacjach z innymi oraz pracy z emocjami

Koszt :100 zł

Zapisy

Zapisy

Zapisy

Majowe warsztaty
5 (100%) 2 głosów

FreshMail.pl