Nauka świadomego oddychania


Oddech jest potężnym narzędziem, dzięki któremu możemy zapewnić sobie dobrostan na wszystkich poziomach. Świadomy oddech nie oddziałuje jedynie, jak się spodziewamy, na nasze ciało. Dzięki niemu mamy dostęp do możliwości sterowania swoją siłą życiową, emocjami i umysłem. Możemy dzięki niemu dotrzeć również do poziomów duchowych. Oddech jest zaniedbywany, bo jest tak powszedni i automatyczny, że nie zaprzątamy sobie nim głowy. Tymczasem to, w jaki sposób się nim posługujemy, determinuje to, jak się czujemy.

 

Przebieg konsultacji

Konsultację rozpoczyna diagnoza automatycznego sposobu oddychania pacjenta, a następnie dobieramy ćwiczenia odpowiednie do jego stanu: pracujemy nad długością i drogą oddechu, ukierunkowaniem uwagi i postawą ciała. W ten sposób budujemy samoświadomość w zakresie oddechu i ciała, uczymy stosowania technik oddechowych na co dzień. Praktyka jest przyjemna i bezwysiłkowa.

Dla kogo

Sesje oddechowe przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia.

Korzyści

Pacjenci uczą się efektywnego oddychania i poprzez oddech wzmacniania ciała i psychiki. Uczą się przyjmować prawidłową postawę ciała zapewniającą optymalną przestrzeń płucom, wątrobie i pozostałym organom wewnętrznym.

Po sesji pacjenci otrzymują zestaw ćwiczeń oddechowych do domu jako profilaktykę zdrowia i wsparcie w procesie leczenia.

Czas trwania

1 godzina

Cena 

120 zł/60 minut

Prowadzący

Agnieszka Burzyńska

Terminy

sesje indywidualne

w godzinach przyjęć terapeutki: poniedziałek, czwartek w godz. 11.00-18.00; termin każdorazowo do uzgodnienia z recepcją

Zajęcia prowadzone są zarówno w formule indywidualnej, jak i grupowej (szczególnie w trakcie trwania detoksu).

sesje grupowe

poniedziałek godz: 19:00 – 20:00

Nauka świadomego oddychania jest częścią autorskich programów leczniczych w IMC

 


Zapisz się na zajęcia

Jeśli nie możesz utworzyć konta online, skontaktuj się z nami telefonicznie  + 48 667 939 372  lub  mailowo kontakt@imc.wroc.pl  i zapisz się na warsztaty.


 

 

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!