Wizualizacje


 

Życie wolne od doświadczenia choroby, nieszczęścia i traumy zdarza się rzadko. Trauma nie poddaje się nawet śmierci, dalej szuka dla siebie żyznej ziemi, żeby odradzać się w kolejnych pokoleniach w zapisach DNA. Na szczęcie ciało ludzkie ma zdolność regeneracji i potrafi wyleczyć się z prawie każdego rodzaju traumy. Możemy tego dokonać w dowolnym momencie życia. Potrzebujemy jedynie właściwej wiedzy i narzędzi.

Jednym z podstawowych sposobów leczenia jest pozwolenie, żeby jakieś doświadczenie lub obraz poruszyło nas tak mocno, by przyćmić żyjące w nas nadal emocje i doznania związane z traumą. Nasz umysł ma zdolność leczenia się poprzez obrazy. Obrazy wnikają w nasze ciało i wsiąkają w umysł, niezależnie od tego, czy wyobrażamy sobie scenę przebaczenia, komfortu, odpuszczenia, czy po prostu wizualizujemy sobie twarz ukochanej osoby. Umożliwienie cierpiącym pacjentom odnalezienia obrazu, który najlepiej z nimi rezonuje, jest olbrzymim krokiem w stronę uzdrowienia.

Wizualizacja OSHO, którą proponujemy, jest dobrze znaną starożytną tybetańską praktyką, która uczy jak komunikować się z własnym ciałem oraz wsłuchiwać się w sygnały przez nie przesyłane. W stanie głębokiej relaksacji połączysz się z miejscem w ciele, które cierpi, a dzięki pracy z podświadomością zintegrujesz ciało z umysłem, uruchamiając proces samoleczenia.

Czas trwania

60 min.

Terminy

sesje indywidualne

w godzinach przyjęć terapeutki: poniedziałek, czwartek w godz. 11.00-18.00; termin każdorazowo do uzgodnienia z recepcją

Wizualizacje są częścią autorskich programów leczniczych w IMC

sesje grupowe

wtorek godz 19:00 – 20:00

Dla kogo?

Ta metoda może być praktykowania przez wszystkich chcących pielęgnować zdrowie, a także przez osoby zmagające się z różnymi stanami chorobowymi, w tym z chorobami nowotworowymi oraz przewlekłymi.

Jak długo?

Dla najlepszych rezultatów polecamy słuchać wizualizacji co najmniej kilka razy w tygodniu, aż do pojawienia się pożądanych rezultatów.

Prowadzący:

Agnieszka Burzyńska

Joanna Rybacka

 

Zapisz się na zajęcia

Jeśli nie możesz utworzyć konta online, skontaktuj się z nami telefonicznie  + 48 667 939 372  lub  mailowo kontakt@imc.wroc.pl  i zapisz się na warsztaty.


 

Szybki kontakt
+
Wyślij!