IMC Wellness


Czym jest IMC Wellness?

IMC Wellness to dopełnienie naszego holistycznego podejścia do zdrowia człowieka

Dbanie o Twoje zdrowie to głównie profilaktyka. Oprócz terapii komplementarnych teraz możemy zaopiekować się Tobą w każdym aspekcie życia.


Restauracja w IMC

Doskonale wiemy, że jedzenie może być cichym sprawcą choroby, ale także lekarzem. Dlatego w naszej klinice podajemy wyłącznie świeże posiłki ze starannie dobranych składników od lokalnych ekologicznych dostawców.


Pokoje hotelowe dla Gości IMC

Przyjazne i wyciszone miejsce, w którym sam wystrój zachęca do tego, by zatrzymać się choć na chwilę sprzyja szybszemu procesowi zdrowienia. Oferujemy 10 komfortowych pokoi noclegowych.


Detox & Rejuvenation Retreat

Detox & Rejuvenation Retreat to holistyczny, leczniczy i regeneracyjny program, który ma na celu usunięcie zalegających w naszym układzie pokarmowym, złogów powstających m.in. na skutek wysoko przetworzonego i nieregularnego jedzenia, szybkiego i stresującego trybu życia oraz braku równowagi między odpoczynkiem, a pracą.

Joga i warsztaty dla zdrowia

W procesie zdrowienia niezbędna jest zmiana trybu życia, praca z emocjami i zmiana świadomości, by zneutralizować czynniki, będące przyczyną choroby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć i warsztatów ruchowych i samorozwojowych.


Life Balancing Retreat

Nasz autorski program opiera się na sztuce życia według Ayurvedy, która postrzega człowieka jako całość: jego ciało, umysł, emocje oraz relacje z samym sobą i z otoczeniem.


Medyczny program regeneracyjny

Medyczny program regeneracyjny to pobytowy program oczyszczający organizm oraz podnoszący odporność. Program obejmuje hipertermię całego ciała, kroplówki detoksykujące, zbilansowaną dietę oraz terapie wspomagające procesy pobudzające samoleczenie.