IMC Wellness


Czym jest IMC Wellness?

IMC Wellness to dopełnienie naszego holistycznego podejścia do zdrowia człowieka

Dbanie o Twoje zdrowie to głównie profilaktyka. Oprócz terapii komplementarnych teraz możemy zaopiekować się Tobą w każdym aspekcie życia.


Restauracja w IMC

Doskonale wiemy, że jedzenie może być cichym sprawcą choroby, ale także lekarzem. Dlatego w naszej klinice podajemy wyłącznie świeże posiłki ze starannie dobranych składników od lokalnych ekologicznych dostawców.


Pokoje hotelowe dla Gości IMC

Przyjazne i wyciszone miejsce, w którym sam wystrój zachęca do tego, by zatrzymać się choć na chwilę sprzyja szybszemu procesowi zdrowienia. Oferujemy 10 komfortowych pokoi noclegowych.


Programy odnowy Wellness

Programy wellness polecamy zarówno w celach profilaktycznych jak i dla pacjentów z chorobami onkologicznymi oraz cywilizacyjnymi. Podczas programów dbamy o pacjentów całościowo.

Warsztaty i zajęcia ruchowe

W procesie zdrowienia niezbędna jest zmiana trybu życia, praca z emocjami i zmiana świadomości, by zneutralizować czynniki, będące przyczyną choroby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć i warsztatów ruchowych i samorozwojowych.


Konsultacje profilaktyczne

Nikt nam zdrowia nie podaruje, musimy je świadomie i nieustannie pielęgnować. Zapraszamy na integracyjne konsultacje wspierające rozpoznanie wczesnych stanów chorobowych oraz naukę umiejętnego zajmowania się sobą, by pielęgnować zdrowie.


Wydarzenia specjalne

Festiwale Zdrowia i konferencje medyczne od lat współtworzymy razem z Fundacją Kobieta i natura. Jest to doskonały czas na celebrację i edukację prozdrowotną.