Rejuvenation & Detoks


Detoksykacja jest drogą oczyszczania ciała z ostrych i przewlekłych chorób. Stanowi ona metodę leczenia wielu schorzeń. Potrzeba usunięcia toksycznego bagażu, zanim pojawią się objawy chorobowe, nigdy jeszcze nie była tak duża. Osobom, które nigdy nie korzystały z detoksu, proponujemy detoks przez dietę na dobry start.  Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa jest powszechnie stosowanym narzędziem, z którego w bezpieczny sposób możemy korzystać w domu. Ważna jest jednak  dyscyplina i dbałość o parę ważnych elementów, w tym także wsparcie procesu oczyszczania poprzez ruch. Warto- szczególnie przed świętami oczyścić narządy, a całe ciało przygotować już do wiosny.

Program, który proponujemy w klinice to droga do lepszego samopoczucia i poprawy metabolizmu.

Dieta podczas pobytu dobrana jest w sposób zrównoważony, tak aby zapewnić jak największe efekty oczyszczania. Dieta ta składa się z owoców i warzyw.  Zalecenia poza dietą uwzględniają zasady spożywania pokarmów, w tym: sposób jedzenia, picie odpowiedniej ilości wody, techniki przygotowywania potraw, a także pora spożywania posiłku. Przez kilka pierwszych dni stosowania diety może pojawić się przejściowe osłabienie. Poprawa samopoczucia oraz stanu fizycznego pojawia się w przeciągu 3 lub 4 dni. Program może być wzbogacony o masaże (Shiatsu, hasta Abhyanga)  i refleksoterapię, które skutecznie usuwają zalegające toksyny w całym ciele.

Program Wiosenne oczyszczanie uzupełniony jest o zajęcia grupowe- jogę, terapię śmiechem, qigong oraz mindfullness, pranajama.

Koszt: 1900* zł  za 5 dni terapii, zawiera nocleg z zakwaterowaniem w pokojach dwuosobowych, wyżywienie, codzienne wykłady o odżywianiu oraz zajęcia grupowe (joga, praktyki oddechowe, mindfullness, qigong, terapie śmiechem, warsztaty z masażu ajurwedyjskiego głowy i ramion, warsztaty z automasażu, warsztaty psychologiczne)

*Istnieje możliwość wykupienia samego kateringu wraz z zajęciami oraz wykładamy na 5 dni. (CENA 900 ZŁ)

Termin 27.08-31.08 2018 r.

 

 

 

Relacja z poprzednich programów:

 

Rejuvenation & Detoks
3.5 (70%) 6 głosów

FreshMail.pl