Dr n. med.

Preeti Agrawal

Integrative Medicine (University of Arizona), II stopień ginekologii i położnictwa


Kalendarz przyjęć:

Dni tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Godziny przyjęć 09:00-15:00 09:00-15:00 00:00-00:00 09:00-15:00 10:00-15:00 Brak przyjęć Brak przyjęć
Dni tygodnia Godziny przyjęć
Poniedziałek 09:00-15:00
Wtorek 09:00-15:00
Środa 00:00-00:00
Czwartek 09:00-15:00
Piątek 10:00-15:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Wykonywane świadczenia:

 • Konsultacje integracyjne lekarskie
 • Leczenie chorób przewlekłych
 • Leczenie endometriozy oraz chorób kobiecych
 • Leczenie niepłodności
 • Wsparcie w chorobach nowotworowych
 • Profilaktyka zdrowia
 • Konsultacje kwalifikujące do programów Wellness
 • Ustalenie programu leczenia
 • Zalecenia dietetyczne, suplementacja
 • Wsparcie psychoterapeutyczne
 • Kwalifikacje do zabiegów
 • Ozonoterapia
 • Hipertermia, onkotermia
 • Witaminoterapia
 • Leczenie haluksów

Rezerwacja wizyty:

Klinika Intergrative Medical Sp. z o.o.

ul. Strzelińska 41
55-010 Żerniki Wrocławskie

poniedziałek-piątek: 8.00 - 20.00
sobota: 9.00 - 17.00Edukacja

Jest doktorem nauk medycznych, ukończyła medycynę integracyjną na Uniwersytecie Arizona Center for Integrative Medicine. Jest specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego. W okresie 1995-2001 odbyła szereg staży naukowych specjalizacyjnych w Niemczech (m.in. ośrodek Integracyjnego Leczenia Nowotworów prof. Alexandra Herzoga), Danii, Anglii i Kanadzie.

Filozofia

Od wielu lat leczy i propaguje holistyczne podejście do zdrowia i choroby. Leczy w oparciu o medycynę integracyjną, czyli połączenie medycyny akademickiej z szeroko pojętą medycyną naturalną (ziołolecznictwo, medycyna chińska i ayurvedyjska, suplementacja, odpowiednie zalecenia dietetyczne oraz terapie uzupełniające). Dr Preeti Agrawal od ponad dwudziestu lat prowadzi praktykę lekarską w Polsce, jest doktorem nauk medycznych, specjalistą II stopnia ginekologii i położnictwa. Odbyła szkolenia z zakresu medycyny chińskiej, zdobyła tytuł specjalisty hipertermii lokalnej.

Osiągnięcia

Za swoją działalność na rzecz kobiet dr Agrawal otrzymała w 2009 roku Kryształowe Zwierciadło – prestiżową nagrodę miesięcznika „Zwierciadło”, jest także laureatką nagrody Niezwykła Polka Roku 2008 w woj. dolnośląskim.  W 2017 roku dr Preeti Agrawal została odznaczona Złotym krzyżem od Prezydenta RP za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju świadomości zdrowotnej społeczeństwa.

Jest autorką publikacji:

“Siła jest w Tobie. Zdrowie ciała, emocji i ducha w drugiej połowie życia”, “Menopauza. Mity i rzeczywistość”, “Zdrowa dieta przed poczęciem i w czasie ciąży”, “Kobieta i natura”, “Odkrywam macierzyństwo”, “Zdrowie jest w nas”, płyta DVD “Dotyk miłości. Masaż niemowląt”, płyta CD “Przygotowanie do naturalnego porodu poprzez wizualizacje”, płyta DVD “Poród w harmonii z naturą”

 


TUCSON, Ariz., 8 Października 2018 – Dr n. med. Preeti Agrawal, lekarz w klinice Integrative Medical Center (IMC), ukończyła specjalizację w dziedzinie integrative medicine na Wydziale Medycyny Uniwersytetu w Arizonie (University of Arizona College of Medicine—Tucson).

czytaj więcej…


Uzyskane certyfikaty międzynarodowe:

Centrum Medycyny Integratywnej Uniwersytetu w Arizonie (UACIM) ma misję zmiany i transformacji opieki medycznej na całym świecie. Prowadzi innowacyjne szkolenia, mające uczyć optymalizacji zdrowia, które w efekcie prowadzi do dobrego samopoczucia. Zostało założone w 1994 roku przez dr Andrew Weil i koncentruje się na trzech dziedzinach: edukacji, promocji zdrowia oraz badaniach.


Rezerwacja przez recepcję Rezerwacja on-line

Zmiana terminu rezerwacji wizyty:
Tel. 609 539 201 Asystentka dr Preeti Agrawal
lub porzez kontakt z recepcją tel. 48 667 939 372
Szybki kontakt
+
Wyślij!