Mgr

Sandra Krzywoszańska

Masaż bańką, Terapia Czaszkowo - Krzyżowa, Moksaterapia , Masaż brzucha Chi Nei Tsang


Specjalizacje:

  • Masaż bańką
  • Moksaterapia
  • Terapia Czaszkowo-krzyżowa
  • Masaż brzucha Chi Nei Tsang

 

Sandra Krzywoszańska

Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski. Obecnie jako naturoterapeuta korzystam z wielu zasobów i narzędzi terapeutycznych, stosując różne techniki i zasoby pracy z ciałem.

Jestem terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, z którą spotkałam się po raz pierwszy w 1998 roku, ucząc się do od takich mistrzów jak Claude Diolosa, Matthias Hunecke, Jong Baik, Aaron Zizov i wielu innych. Ukończyłam 4 letnią szkołę Medycyny Chińskiej  prowadzoną przez Matthiasa Hunecke ( Instytut Medycyny Chińskiej w Krakowie) i przez cały czas biorę udział w kursach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę. W swojej pracy stosuje różne techniki pochodzące z TCM takie jak m.in. bańki chińskie, Gua Sha, akupresura, moxa, masaż brzucha Chi Nei Tsang.

Jestem terapeutą metody krzyżowo – czaszkowej i swojej praktyce korzystam także z wielu innych technik takich jak m.in. rozluźnianie powięziowe, pulsing, osteopatyczne techniki pracy z miednicą, Starosłowiański Masaż Brzucha, Funkcjonalna Terapia Trzewii i wiele innych dopasowując terapię do aktualnych potrzeb Pacjenta.

Jestem instruktorem jogi i regularnie prowadzę zajęcia grupowe joga & relaks – świadomość ciała i terapia ruchem.

Mam wiele pasji, w życiu prywatnym cenię sobie rozwój osobisty i duchowy, medytacje. Kocham przyrodę, bycie w przestrzeni i w ruchu,  podróże, góry, wodę, taniec, jogę i narty.

Szybki kontakt
+
Wyślij!