Teresa Ordzik

Soma Joga, Aromaterapia


Dni tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Godziny przyjęć Brak przyjęć Brak przyjęć Brak przyjęć 18:00-19:00 Brak przyjęć Brak przyjęć Brak przyjęć
Dni tygodnia Godziny przyjęć
Poniedziałek nieczynne
Wtorek nieczynne
Środa nieczynne
Czwartek 18:00-19:00
Piątek nieczynne
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Specjalizacje:
  • Soma Joga
  • Aromaterapia

Informacje o terapeucie

Z zawodu prawnik i menadżerka, z pasji propagatorka zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą i naturą, instruktorka Jogi, bioenergoterapeutka, aromaterapeutka i terapeutka sensoplastyki. Potrzeba osobistej harmonii wewnętrznej, zadbanie o zdrowie i emocje, było początkiem jej poszukiwań na drodze jak wesprzeć siebie, jak budować harmonię wewnętrzną i jak przetrwać długotrwały stres, jednoczesnie zachowując zdrowie i radość życia.
Teresa Ordzik, jest certyfikowaną nauczycielką metody Somayoga
Poznanie i praktykowanie różnych technik oddechowych pozwoli na świadome używanie oddechu dla wyciszenia umysłu, zwiększenia koncentracji, a w aspektach ciała relaksując albo pokazując również wpływ na nasz głos i przepływ energii.  Na zajęciach będziemy doświadczać dobrostanu zmian skupiając się także na byciu „tu i teraz”.  Zgłębimy sztukę koncentracji uwagi na sygnałach pochodzących z wewnątrz nas jak i ze świata zewnętrznego podczas relaksacji, medytacji czy praktykowania uważności.
Teresa jest także konsultantką Firmy dōTERRA™, która oferuje bardzo bogatą gamę olejków eterycznych, o unikalnych własciwościach wspierających zdrowie ze względu na swą różnorodność, naturalny skład i czystość.
Olejki eteryczne mogą poprawiać nastrój, koić zmysły, a nawet wywoływać silne reakcje emocjonalne.
 

 

Rezerwacja przez recepcję Rezerwacja on-line

 

Szybki kontakt
+
Wyślij!